ORĶESTRIS RĪGA UZSĀK BĒRNU ABONEMENTA UN KONCERTU BIĻEŠU PĀRDOŠANU

Orķestris “Rīga” izziņo jaunākās koncertprogrammas un uzsāk biļešu pārdošanu. Augustā orķestris aicina uz klasiskās mūzikas koncertiem Rīgas Domā, 3. oktobrī – uz sezonas atklāšanas koncertu Ziedoņa zālē, savukārt 16. oktobrī notiks bērnu koncertcikla “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” pirmais koncerts “Rīgas skaņas un noskaņas”.

Jaunāko klašu skolēniem un bērniem līdz 10 gadu vecumam paredzētais koncertcikls “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” piedāvās četras sarunas par mūziku kinoteātrī Splendid Palace trešdienās. Abonementus jau var iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs. Nākamajā mācību gadā koncerti notiks plkst. 11.00 un plkst. 13.00. Koncertprogrammās 2019./2020. gada sezonā mazie klausītāji klausīsies Rīgas skaņās un noskaņās, apzinās muzikālos kokus, runās par mūziku gardēžiem, kā arī meklēs mūzikas saistību ar visdažādākajiem transportlīdzekļiem. Sarunas par mūziku vadīs Daumants Kalniņš un tās notiks 2019. gada 16. oktobrī un 4. decembrī, 2020. gada 22. janvārī un 26. februārī.

Ik gadu Orķestris “Rīgā” augusta mēnesī aicina klausītājus uz klasiskās mūzikas koncertiem Rīgas Domā. Koncerti īpaši ar piedāvāto instrumentu skanējumu, piedaloties pūšaminstrumentu orķestrim un ērģelēm. Šajā vasarā gaidāmas divas programmas: “Bahs, Bēthovens, Brāmss”, kas skanēs 6. augustā un 27. augustā, kad orķestra vadība būs diriģenta Gunta Kuzmas rokās, un “Bahs, Vāgners, Vasks” ar atskaņojumu 13. augustā un Kasparu Ādamsonu pie diriģenta pults. Koncertos līdzās Orķestrim “Rīga” piedalīsies ērģelnieki Liene Andreta Kalnciema un Aigars Reinis.

Jauno koncertsezonu Orķestris “Rīga” iecerējis atklāt ar koncertu 3. oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē un tas būs veltīts latviešu komponistu mūzikai, kas gadu gaitā radīta un veltīta Orķestrim “Rīga”. Programmā iekļauti Jēkaba Jančevska, Viļņa Šmīdberga, Ilonas Breģes, Andra Sējāna un citu komponistu skaņdarbi.

Biļetes uz Orķestra “Rīga” koncertiem var iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Koncertu biļešu cenas sākot no 5 eiro. Abonementa “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” biļetes cena uz visiem četriem 2019./2020. mācību gada koncertiem – 12 eiro.