INFORMĀCIJA PAR ORĶESTRA RĪGA PĀRCELTAJIEM KONCERTIEM UN IEGĀDĀTAJĀM BIĻETĒM

Informācija atjaunota 17.03.2020.

Pamatojoties uz Ministru Kabineta Krīzes vadības padomes sēdes lēmumu par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijā līdz š. g. 14. aprīlim un jaunāko Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PATC) ziņojumu, Orķestris “Rīga” informē par aktuālo publisku pasākumu pārcelšanā un situācijas risināšanu saistībā ar iegādātajām koncertu biļetēm.

Orķestris “Rīga” informē, ka minētajā ārkārtas situācijas periodā nenotiks neviens Orķestra “Rīga” rīkotais koncerts un orķestra administrācija kopā ar biļešu tirdzniecības platformu “Biļešu paradīze” strādā pie iegādāto biļešu pārcelšanas sistēmas. Jaunākajā PATC ziņojumā norādīts, ka pasākuma pārcelšanas gadījumā iegādātās biļetes derīgas uz pārceltā koncerta datumu, bet tikai pasākuma atcelšanas gadījumā par klientu iegādātajām biļetēm tiks atgriezta nauda.

Orķestris “Rīga” radis iespēju pārcelt festivāla WINDSTREAM atklāšanas koncertu (no 20. marta uz 2. oktobri) un koncertu “Pjacolla Parīzē” (no 1. aprīļa uz 7. oktobri), saglabājot koncertu programmas, dalībniekus un, kas būtiski, to norises vietas. Tāpēc biļetes atkal pieejamas pārdošanā, bet iepriekš iegādātās biļetes uz koncertiem “Windstream atklāšanas koncerts” un “Pjacolla Parīzē” būs derīgas uz pārcelto koncertu datumiem. Balstoties uz jaunāko PATC ziņojumu, nauda par atgrieztajām biļetēm netiks atmaksāta, bet iespēju robežās tiks piedāvāts apmeklēt citu pasākuma organizatora koncertu.

Orķestrim “Rīga” izdevies nodrošināt arī koncerta V. A. Mocarts – Rekviēms pārnesi no Lielās Piektdienas 10. aprīlī  uz 25. augustu. Diemžēl, tā kā koncertam tiek mainīta norises vieta – no Rīgas Sv. Jāņa baznīcas uz Rīgas Domu, iegādātās biļetes nav iespējams saglabāt un attiecināt uz pārceltā koncerta norisi. Tāpēc šajā gadījumā pasākuma statuss tiek definēts kā atcelts un klausītāji tiks aicināti tās iegādāties atkārtoti, bet naudas atgriešanas procedūra notiks šādā kārtībā:

a)  Ja biļetes iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, iegādāto biļešu nauda to nominālvērtībā, tiek reversēta trīs darba dienu laikā uz biļešu pircēja bankas kontu, bez klienta pieprasījuma;

b) “Biļešu Paradīze” kasēs iegādātās biļetes pret naudu biļetes nominālvērtībā var atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē norādītajos darba laikos, ņemot vērā, ka darba laiki var mainīties sakarā ar ārkārtas situāciju valstī.

Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts koncerts “Agnus Dei”, kura norise bija paredzēta 25. martā Rīgas Domā, un festivāla WINDSTREAM koncerts 13. aprīlī Otrajās Lieldienās – tiek pārcelti uz nākamo koncertsezonu. Informācija par koncertu norisi tiks precizēta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Sekojiet jaunumiem mājas lapā www.orkestris.riga.lv un sociālajos tīklos.