Kontakti

Orķestris “Rīga”
Kronvalda bulvāris 8,
Rīga, LV-1010
Tālr.: +371 67037986
E-pasts: orkestris@riga.lv

Sabīne Soida
Direktora p.i.
Sabine.Soida@riga.lv
Tālr. 67037987

Valdis Butāns
Mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents
Valdis.Butans@riga.lv

Inese Viesture
Direktores vietniece administratīvi-saimnieciskajā darbā
Inese.Viesture@riga.lv
Tālr. 67037989

Elīza Brikmane
Projektu vadītāja
Eliza.Brikmane@riga.lv

Lāsma Sondore
Projektu vadītāja
Lasma.Sondore@riga.lv

Lana Kazlauskienė
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
Lana.Kazlauskiene@riga.lv
Tālr.: 29255087, 67037988

Inese Blanka
Biroja administratore
Inese.Blanka@riga.lv
Tālr. 67037986

Juris Mekšs
Bibliotekārs
Juris.Mekss@riga.lv

Lauris Zvejnieks
Orķestra inspektors
Lauris.Zvejnieks@riga.lv

Tīmekļvietnes piekļūstamība

Sadarbības partneri

© Copyright - Orķestris RĪGA