Kontakti

Sabīne Soida
Direktora p.i.
Sabine.Soida@riga.lv

Valdis Butāns
Mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents
Valdis.Butans@riga.lv

Inese Viesture
Direktores vietniece administratīvi-saimnieciskajā darbā
Inese.Viesture@riga.lv

Elīza Brikmane
Projektu vadītāja
Eliza.Brikmane@riga.lv

Lāsma Sondore
Projektu vadītāja
Lasma.Sondore@riga.lv

Baiba Tilhena
Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste
Baiba.Tilhena@riga.lv
Tel.: 29255087

Inese Blanka
Biroja administratore
Inese.Blanka@riga.lv

Juris Mekšs
Bibliotekārs
Juris.Mekss@riga.lv

Lauris Zvejnieks
Orķestra inspektors
Lauris.Zvejnieks@riga.lv

Sadarbības partneri

© Copyright - Orķestris RĪGA