Nāc, ieklausies Orķestrī “Rīga”! – RUDENS 2024

BUNDZINIEKU ZIEMASSVĒTKI

OTRDIENA, 3. DECEMBRISPLKST. 10.00 UN PLKST. 12.00
Viena koncerta biļetes cena /
Abonementa cena (par 2. oktobra un 3. decembra koncertiem)
8 EUR /
12 EUR
Norises vietaVEF Kultūras pils

Orķestris “Rīga” 2024/2025. mācību gadā atkal aicina uz koncertciklu “Nāc, ieklausies Orķestrī Rīga”! Pieejami koncerti RUDENS SEMESTRIM:

Otrdien, 3. decembrī VEF Kultūras pilī, plkst. 10.00 un plkst. 12.00

BUNDZINIEKU ZIEMASSVĒTKI

Ziemassvētki noteikti ir vieni no gaidītākajiem svētkiem visa gada garumā. Kādam tie asociējas ar dāvanu dāvināšanas un saņemšanas prieku, kādam vienkārši ar siltu ģimenisku kopā būšanu, daudzi svin Kristus piedzimšanas svētkus, bet vēl kāds vienkārši izbauda dabas sagādātos ziemas priekus – sniegu un aizsalušās ūdenstilpnes. Bet Ziemassvētki noteikti nebūtu pilnīgi, ja tajos neskanētu atbilstoša mūzika – šoreiz tāda nedaudz jestrāka un ritmiskāka, jo līdzās Daumantam Kalniņam koncerta priekšplānā pa skatuvi rosīsies atraktīvie Orķestra “Rīga” sitaminstrumentu grupas četri mazie bundzinieki!

Koncertu sarunās “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” kopā ar orķestri allaž ir atraktīvais dziedātājs Daumants Kalniņš, kurš aizraujoši stāsta par mūziku un katrā koncertā piedāvāto sarunu tēmu. Koncertcikls paredzēts jaunāko klašu skolēniem un dod iespēju gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas. Uz ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli.

Koncerta biļetes cena ir 8,00 EUR. Sēdvietas zālē ir numurētas. Koncerta ilgums apmēram viena stunda.

Pieejams arī koncertu RUDENS ABONEMENTS plkst. 10.00 vai plkst. 12.00 par diviem koncertiem – 2. oktobrī (Mūzika. Mūžīgais dzinējs) un 3. decembrī (Bundzinieku Ziemassvētki). Abonementa cena par šiem diviem koncertiem 12,00 EUR. Abonementu iespējams iegādāties līdz pirmā koncerta norisei 2. oktobrī.

Plašāka informācija par abiem rudens semestra koncertiem pieejama orķestra mājas lapā: https://orkestris.riga.lv/?page_id=36

Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs un https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/4320

Koncertu apmeklējumam iespējams izmantot arī programmas “Latvijas skolas soma” finansējumu.