Koncertsarunas par mūziku jaunāko klašu skolēniem

NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA!

Orķestra “Rīga” koncertpiedāvājumu klāstā vienmēr bijusi īpaša loma arī bērnu auditorijai veltītiem koncertiem. Tās ir sarunas par mūziku “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!”, kurās kopā ar orķestri allaž ir atraktīvais dziedātājs Daumants Kalniņš, kurš aizraujoši stāsta par mūziku un katrā koncertā piedāvāto sarunu tēmu. Pandēmijas laiks apturēja iestrādnes par veselu koncertciklu mācību gada garumā, bet šobrīd atgriežamies ar vienu koncertu, lai gūtu atkalsatikšanās prieku un ceram, ka nākamajā sezonā varēsim tikties ar Jums regulārāk!

„Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!” paredzēts jaunāko klašu skolēniem un dod iespēju gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas. Uz ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli.

SKOLAS MUZIKĀLIE NOSLĒPUMI

2024. gada 31. janvārī, plkst. 13.00 VEF Kultūras pilī

PIEDALĀS

Orķestris “Rīga”

Koncertu vada un dzied Daumants Kalniņš

Dmitrijs Pudovs (Rīgas cirka skola)

Visbiežāk skolēni par mūziku skolās ko jaunu uzzina vien mūzikas kabinetos. Bet vai zinājāt, ka kaut neliela daļa mūzikas ir atrodama teju ikvienā mācību priekšmetā? Mūsu koncertsarunas laikā Daumants Kalniņš un Orķestris “Rīga” meklēs un atklās, ka matemātika, dabas zinības, sports, zīmēšana, darbmācība un citi mācību priekšmeti var būt (un patiesi ir) arī muzikāli!

Biļetes iegādājamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/132272

Koncerts pieejams arī ar programmas “Latvijas skolas soma” finansējumu.

NB! Informējam, ka koncerta laikā notiks foto fiksācija un fotogrāfijas var tikt lietotas orķestra publicitātei orķestra mājas lapā un sociālo tīklu kontos.