INTARS BUSULIS dziedās koncertā SAULE UN MĪLA

Valentīndienas ieskaņas koncerts “Saule un mīla” skanēs 12. februārī plkst. 19.00 Lielajā ģildē. Orķestris “Rīga” spēlēs diriģenta Anda Klučnieka vadībā, piedalīsies solisti – Dināra Rudāne un Intars Busulis.

Iepriekš ziņots, ka koncertā “Saule un mīla” uzstāsies Daumants Kalniņš. Diemžēl, slimības dēļ dziedātājam nācies atcelt dalību 12. februāra koncertā.

Koncertā “Saule un mīla” piedalīsies atraktīvais un klausītāju iemīlētais mākslinieks Intars Busulis. Tā būs pirmā reize, kad Intars Busulis dziedās duetā ar Dināru Rudāni. Abu mākslinieku sniegumā būs tādi pasaulslaveni dueti, kā Džakomo Rosīni “Kaķu duets”, Kārsona Parksa “Somethin’ stupid”, Reja Čārlza “Hallelujah, I Love Her So!” un citi.   

Koncerta pirmajā daļā skanēs itāļu komponistu mūzika – sākot ar operu fragmentiem Dināras Rudānes dziedājumā līdz Nino Rotas kinomūzikai Orķestra “Rīga” sniegumā.

Otrajā daļā solisti dziedās Stīvija Vondera, Kola Portera un citu slavenu komponistu vokālās kompozīcijas. Orķestris “Rīga” atskaņos Pī Vī Ellisa un Džako Pastoriusa skaņdarbu “The Chicken” un ļausies ugunīgiem salsas ritmiem.

Solista maiņas dēļ līdz koncerta “Saule un mīla” sākumam 12. februārī plkst. 19.00 ir iespēja nopirktās koncerta biļetes atgriezt atpakaļ visās “Biļešu paradīzes” kasēs; tiem, kas iegādājušies e-biļetes, rakstot uz e-pastu:  info@bilesuparadize.lv.

Biļetes uz Valentīndienas ieskaņas koncertu “Saule un mīla” vēl ir iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.