INTERAKTĪVS PASĀKUMS ĢIMENĒM OTRAJĀS LIELDIENĀS

Otrajās Lieldienās, 2. aprīlī, kinoteātrī “Splendid Palace” notiks interaktīvs pasākums “Latvijas ainavas krāsās un skaņās”. Ģimenes ar bērniem aicinātas uz zīmēšanas darbnīcām mākslinieka Jāņa Anmaņa vadībā un latviešu mūzikas baudīšanu Orķestra “Rīga” izpildījumā. Pie diriģenta pults Andis Klučnieks,  solists Daumants Kalniņš.  

No plkst. 13.00 “Splendid Palace” foajē tiek gaidīti mazie rīdzinieki – būs sagādāts zīmēšanas papīrs un krāsaini rakstāmrīki, ar kuriem ikviens varēs ļauties radošajam lidojumam un uzzīmēt savas mīļākās Latvijas ainavas. Mākslinieks Jānis Anmanis sniegs vērtīgus padomus un centīsies ievērot labākos un talantīgākos zīmējumus.

Pēc zīmēšanas darbnīcas no plkst. 14.15 līdz 15.00 kinoteātra Lielajā zālē notiks Orķestra “Rīga” koncerts. Skanēs latviešu komponistu mūziku un Daumanta Kalniņa dziedājumā būs iespēja dzirdēt Mārtiņa Brauna un Raimonda Paula dziesmas. Uz ekrāna iecerēts parādīt labākos zīmējumus un apbalvot to autorus – bērnus un skolēnus.

Pasākumu vadīs Daumants Kalniņš, uzrunājot gan zīmēšanas darbnīcas dalībniekus, gan mākslinieku Jāni Anmani un koncerta klausītājus.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.